Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Disky a pneu na C5 - obecně
Tridac
07.03.2016 11:24 - Re: Disky a pneu na C5 - obecně
99
eisy811 napsal(a):
System merania tlaku mam, to neni problem. Jazdim vela, uz som dajy ten defekt na dialnici dostal, dokonca raz som trafil riadny ladovec a cele koleso islo do kytiek, na plnohodnotnu rezervu nedam dopustit, kedze v noci, na dialnici clivek tazko nieco zozenie.. To, ze sa neopravuje, tak to mi je jasne, aj ked osobne mam za to, ze pokial pichnem nejakou malou blbostou a prezujem to na rezervu, bez toho aby sim jazdil na nej bez tlaku, tak pneu musi byt v pohode. Ine je, ak by clovek pokracoval dalej v ceste. Potom uz nik nevie posudit v akom stave je kord a preto jedine vymena, co je logicke. Dnes tie pneu uz su za prijatelne ceny, maly cenovy rozdiel na sade, len sa bojim o komfort, aby som potom rok, dva nenadaval ako pohan…

Těžko poradit. Jezdit hodně tak se určité vyplatí mít jistou. Jen s tím komfortem jsou lidé kteří je za rok sundáji a vyhodí že se na nich nedá jezdit, jsou lidé kteří na ne mnoho let nedají dopustit. Jezdil jsem na nich, neměl jsem problém, ta odezva je trochu tvrdší ale záleží i na značce a na konkrétních gumach. Osobně bych si je na auto dal pokud bych jezdil to co dříve, 15-20k měsíčně.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator