Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Šrouby na kola
vilous
06.03.2016 12:20 - Re: Šrouby na kola
99
Včera jsem dokázal, že jsem úplný vůl. Poprvé s C5 jsem píchnul. A zrovna 111 km od domova (Liberec) a zrovna v sobotu odpoledne, žádný servis v krajském městě otevřený.
Mám standardní hliníková kola. Po píchnutí jsem normálně nahodil rezervu. Plechovou. Mimochodem Michelin Primacy úplně panenskou. A nešly mi dotáhnout šrouby, protože plech je tenčí než lité kolo. Objel jsem pumpy a hobby markety se sháněním kratších šroubů - nic. Nakonec v Bauhausu, že si koupím nějaké podložky, které vykryjí těch asi 5 mm vyčnívajících šroubů.
A pak mi to teprve docvaklo. Na tom náhradním kole je žlutá nálepka v 7 jazycích, kterou jsem byl líný číst. Ty originál šrouby krásně dosedají kužel na kužel i na plechová kola, akorát prostě po správném utažení čumějí. Na hliník dosedají naplacato podložkou až pod šestihranem.
Tak majitelé X7 nezmatkujte jako já - originál šrouby na originál litých kolech správně uchytí i náhradní plechové kolo, akorát pak čumějí z disku ven.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator