Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Disky a pneu na C5 - obecně
Mahony
03.03.2016 11:42 - Re: Disky a pneu na C5 - obecně
Za?iato?n?k
vik_33 napsal(a):
Doba pokročila a můj názor je ten, že pro šetřílky za každou cenu to asi je dobrá volba ( stejně jezdí na spotřebu, takže ohrožují jen bezdůvodně pomalou jízdou ). Pro běžného řidiče je to špatná volba. Kdyby byly celoročky tak super, jak se píše, tak proč by drtivá většina řidičů pořád přezouvala?

Psal sem že už je mám na sněhu a náledí vyzkoušený a chovaj ukázkově, mnohem líp než nějaký průměrný zimní gumy.A proč by vetšina řidičů přezouvala? Protože většina nejenom řidičů ale lidí vůbec, jsou ovce co se nechaj zmasírovat kdejakou reklamou a výroky rádoby odborníků na cokoliv.Dokonce i tady na clubu se najdou takový co když sem přišli tak se ptali jak maj vyprat naftovej filtr a dneska tady rozdávaj rady jak nejzkušenější odborník na auta To neni jenom o šetření ale taky o selským rozumu, až se zase na TV nova objeví "odborník" kterej bude tvrdit že jsou potřeba 4 sady gum do roka vsadim se že mu to půlka národa sežere i s navijákem a pneusevisy si budou mnout ruce.
Jo a bezdůvodně pomalou jízdou zdržujou hlavně řidiči co jezdit neumí a je úplně jedno co maj obutý
Kdybych jezdil často na hory tak samozřejmě přezouvat budu, ale jak už sem psal pro mě to už dneska nemá cenu

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator