Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Počasí
eisy811
02.03.2016 17:28 - Re: Počasí
Za?iato?n?k
V pondelok som isiel do prace. Cesta parada az kym som neprisiel cca 90 km pred Prahu. Zrazu sneh, cesta namrzala... Hovorim si, snad cestari vyjdu von, posypu solou, ved bola vydana vystraha pred snehom. Omyl pani...
Nikde nic, kamiony sa zacali stosovat, lavy pruh o hubu, tak pomalicky, ale aspon som isiel, lebo protismer obcas stal. Na tabuli, ze na 25 km D1 prekazka v ceste, hmmm. A ono na 35-37 km auto v lavom pruhu to pichlo do zvodidiel. Ziaden trojholnik tam, nejaky ignorant... Na 25 km to bol strom, no uz skrateny o daku cast, asi kamion ho pobral... Idem dalej na Plzen. Zatial ziaden cestar, ziaden posyp, no miestami snezilo menej, no cesta aj tak smyklava. Hovorim si, ze snad nemcuri za Rozvadovom nezaspali. A ono skutocne.
Avsak iba dakych 30-40 km, potom znova katastrofa. Vchadzam do FR, nesnezi, teplota 2°C, konecne z toho vonku.
Neni to nahodou vseobecne ohrozenie, ze si niekto nesplni svoje povinnosti a ohrozi tym ostatnych ludi??? Ved s tym museli pocitat, bola vydana vystraha, a nikto dlhe hodiny nekonal svoje povinnosti... Clovek neodhrabe chodnik pred barakom, ktory ani jemu nepatri a ma pokutu v tom lepsom pripade. Ak sa nieco na nom stane, tak plati... Vodic na nezjazdnej ceste sa vybura a vlastne porusil predpisy, lebo neprisposobil rychlost jazdy stavu a povahe vozovky... Od coho potom tym cestarom idu peniaze z rozpoctu (dani), ked nekonaju?
A naj ked som cital o kalamitnom stave a cestari sa vyjadrovali, ze maju vonku 2/3 (dve tretiny) techniky.
Preco tie 2/3 a nie vsetko? Na co potom im ta technika je? Na co im su ti ludia? Dispecerov a zodpovednych by mali za nezvladnutie postavit pred sud

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator