Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
jruze
27.02.2016 08:21 - Re: Eolys - aditivum pro motory HDi s filtrem pevných částic FAP
U??vate?
kutnohorak napsal(a):
Auto se mi zdá, že jede úplně normálně. Jen manželka říkala že se jí zdá, že má auto jiný zvuk ve spodním segmentu otáček. Já to neslyším. Jámu nebo zvedák nemám ,abych se koukl pořádně ze spodu. Zítra se podívám, jestli bude trochu slušně. Najedu na hrb. Škoda, že jsem nezatrhl teplotu . Přijel jsem, zaparkoval do garaže , šel se převlíknout a znovu do garáž, abych to načetl. Tak snad to tolik nevystydlo.


Pokud jsi se nepřevlékal 4.-5. hodin tak určitě ne a pokud ty čidla neodcházely postupně (respektivně nebyly KO už dříve) tak bych si dovolil odhadnout možný problém v ECU , ale to od PC opravdu nejde. Je ale možné že jsi to doj...l tou tvou diag řekl bych dej tam jinou ECU a podívej se opět na hodnoty,ale asi by bylo lepší v tom neštrachat a přijet k někomu kdo ví co a jak. Já se vám divím- chcete ušetřit pár kaček a potom vás to stojí raketu. Tohle vymysleli frantíci s čínou dokonale - zpříztupnit každému čínadiag a hned je obyt na díly a víc práce. Přivez to bude legrace - Jumep ti diagnostikoval FAP ten tu mám také.Pokud se rozpadne keramika bude a)zakalená zadní část b)většinou bývá ohnutá zadní roura(nebude v ose- FAP je těžký a váhou se vyosí trubka) v horším případě se propálí. (také mám ale asi jsem nenafotil - mohu doplnit)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator