Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy se startováním - HDi
jruze
25.02.2016 23:37 - Re: Problémy se startováním - HDi
U??vate?
malin napsal(a):
Zdravím, u mé C5 III 2.0 HDi se objevuje následující problém se startováním, který se objevuje nepravidelně a nezávisle na venkovní teplotě - pár sekund po nastartování chcípne, a poté to jde nastartovat až na několikátý pokus. Nedávno proběhla kontrola ve 125 tis. km, výměna oleje, filtrů, nová baterie a hlavně výměna čidla tlaku na čerpadle na základě nalezené chyby v diagnostice. nic jiného teď v diadnostice nebylo. Chvíli to startovalo v pohodě, nicméně dnes se zase zadařilo Netušíte, zda by to mohly být vstřiky nebo něco jiného? Dříve se to projevovalo spíše když jsem stál v kopci čumákem nahoru (padající nafta?), teď mi přijde , že je to jedno, jak parkuju. Přijde mi, že se to objeví většinou tehdy, když den předtím ujedu větší vzdálenost. Jo a zároveň se ale u těch následujících špatných startů uvolní elektronická ruční brzda - dříve se na diagnostice objevila chyba plynového pedálu - mohlo by to event. souviset?



Chyba by tam měla být,pokud není a běží to tak max 10 vteřin, po opětovném nastartování to zahulí tak se kouše EGR(asi nevím od PC to nejde) - nejsem věštec

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator