Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
jruze
19.02.2016 08:02 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
U??vate?
jhonzatko napsal(a):
Diky za tip!
Myslim ale, ze to nebude ono. V takovem pripade ty to asi svitilo trvale. Mne se to stava nahodile.
Napr. vcera prijdu k autu, nastartuju a "Anti - rollback system faulty" a nerozjedu se. Rucka zustala zaseknuta.
Vypnul jsem motor, po chvili ho nastartoval a vse ok. Zadna chyba a normalne se rozjedu ...
Uz jsem z toho opravdu blazen


V jakém stavu jsou rozpěrky lan ? lana po odbrždění se uvolní na obou stranách stejně? (to je první co musí být OK) a pokud je toto v pořádku by bylo dobré zkontrolovat diagnostikou a fizicky zabrždění a odbrždění, nakonec provést kalibraci a nastavení.V případě že bude i přesto problém nezbude než výměna to je záležitost 25000,- (zatím jsme toto nikdy nemuseli - vždy to dopadlo) Citroen to moc neřeší - není úspěch po kalibraci(nebo není to co jsem popisoval OK - mění celej blok)- tak jsem to slyšel. ( ve vzduchu je nějaký vir - lidi mají chřipku a X7 ručku - za poslední týden tři)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator