Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
jruze
16.02.2016 07:42 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
vilous napsal(a):
Sedačky jsou úžasné. Kromě regulace sklonu opěradla mají samostatnou regulaci sklonu horní části opěradla. To nemají ani mnohé velké audiny, meďáci... Já se svými kulatými zády mám poprvé v životě opřená ramena, krk a hlavu.
Ale správně psali v jedné kritice, že s nastavením si člověk musí vyhrát, po chvilce něco upravit... Proto jsem trval na paměti polohy, abych to po změně na jiného řidiče nemusel pracně dávat zpět.
A partnerka má Bechtěreva (degenerace páteře) a toto je první auto, kde přejede půl Evropy a neví o tom, u své fábie po 100 km nemůže vylézt. Hlavně oceňuje ohromný rozsah vysunutí bederního zakřivení a podvozek.


- jedinou připomínku co se jim moc nepovedlo je široký práh a tím pádem trpí anatomický prvek sedadla - z auta se nedá vylézt bez toho aby si na něj člověk nemusel sednout. - nebo je nějaká finta? - já se svími 172cm jsem na to nepřišel a ještě mi ,,hubeňouři" OK , ale co takoví 150Kg ?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator