Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
vik_33
15.02.2016 22:57 - Re: Koupě Citroenu C5
Za?iato?n?k
Po dvou měsících jsem z C5 III (X7) pořád nadšený jak jsem tu někde četl - sedačky má lanovka, my máme křesla - to platí i pro X7, i když majitelé starších C5 se mnou možná nebudou souhlasit. Tohle auto mi doslova sedlo se vším všudy Po předchozích dvou Lagunách (I a II) padla opět volba na francouzské pohodlí a jsem že jsem změnil značku nelituji. Kdysi jsem si řekl, že pokud mi po prvním usednutí do vozu bude něco by jen trošičku vadit, nekoupím si ho. Vadilo by mi to totiž celou dobu používání auta ( tuhle zkušenost už mám ). Na C5 jsem napoprvé našel jen jedinou chybu - nedostatek úložných prostor - ale to není vada, která by mě otravovala nějak dlouho ( kastlík na kafíčko a mobil už je na cestě a předpokládám, že montហbude raz-dva a držák na lahev také ). Na opravy jsou tu servisy, ceny náhradních dílů nejdou do závratných výšin a auta této třídy nejsou tolik ošizená, jako menší vozy, takže něco vydrží To můj názor na C5 III (X7).

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator