Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Elektrická parkovací brzda / C5 III
Dařby
28.01.2016 20:26 - Re: Elektrická parkovací brzda / C5 III
Za?iato?n?k
chování se změnilo. Zkoušel jsem i ručně uvolnit ruční brzdu. chování je stejné.
Při prvním rozjezdu, po nastartování, na displeji proběhla hláška, že je odbržděno, zařazeno vpřed/vzad a po uvolnění brzdového pedálu:
- předtím: se auto dalo nepatrně do pohybu a po přidání plynu plynule začalo zrychlovat podle plynu
- teď: žadný pohyb po uvolnění nožní brzdy, pak musím citelněji přidat plyn (při couvání se začne zvedat zadek) a pak "něco" povolí a auto zprudka "poskočí" vpřed/vzad (směrem dopředu je to slabší), nepříjemné je to při podélném parkování - že nestihnu hned zabrzdit, abych do někoho nešouchl.

Jakmile se auto rozjele, tak dálší rozjezdy jsou krásně pozvolné, plynulé.

Napadá mě, že zůstane zabržděné zadní kolo(a), proto při couvaní se nejprve začne zvedat zadek, než to "něco" rázem zcela povolí a auto zprudka vyrazí.

Našel jsem, že se hodně řeší přidírající se lanovod, ale nevím jak se přesně projevuje, představuji si: že zůstane lehce přibržděno, zvýší se i spotřeba, hlavně to má trvalý účinek.

Mě se to děje je při první rozjezdu po nastartovaní a zprudka a pak nic.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator