Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
63zdenda
21.01.2016 15:38 - Re: dojmy z STK
U??vate?
jruze napsal(a):
Ten kdo to psal je jen teoretik a moc toho o tom neví(on o tom neví nebo málo i servis a už značka nebo běžný) na srovnání kódů si můžeš počkat i několik set km - jednotka si zaznamenává dle najetých Km kdy má které úkony provést a dokud neproběhnou dané úkony se kódy nesrovnají(všechny) to znamená že jednotka ví že má regenerovat fap třeba po 800Km a dokud toto neproběhne(a úspěšně) tak nesrovná kód takže si počkᚠklidně 300 až 1800Km (pod 300 vyhodí většinou chybu o možném ucpání FAP a horní hranice je nastavena na 1800Km-probíhá většinou +- 800Km) jednotka si ukládá i motohodiny(ale ty umí vyčíst jen hodně málo lidí) A pokud to vyřešení tohoto problému někdo zvládne v online systému.....Ohledně zjištění srovnání kódů jsem třeba zjišoval a testoval s Hanzem - který auto bez chyb - jen udělal výmaz neexistujících chyb a na úplné srovnání čekal +- 400Km Takže se těšte bude legrace


U mne každé zhruba dvy dny skáče při studeném startu chyba emisního systému, regulace turba, snažíme se s Hanzem vyřešit, když smáznu OBD čtečkou, další dva dny tam chyba není, zjistil jsem, že tato čtečka umí přečíst kódy připravenosti pro měření emisí na STK, mám dojem, že používají tu samou, dnes mi tam ráno opět skočila, byly rozhozené 3 kódy, vyhodily by mne, no a jel jsem se ženou M. Boleslav a zpět, celkově najeto 113 km, ze srandy jsem napíchl čtečku, že budu hlídat, po kolika najetých km se tyto kódy srovnají, nevěřil jsem svým očím, ale u mne a s mojí závadou byli ty kódy připravenosti srovnané, tudíž bych tu kontrolu mohl s čistým svědomím absolvovat, teda než tam zase skočí.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator