Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Blikanie kontrolky stretavacich svetiel / C5 III
jruze
19.01.2016 23:03 - Re: Blikanie kontrolky stretavacich svetiel / C5 III
U??vate?
igok napsal(a):
Hlasim ze kontrolka zacala opat blbnut uz dakedy koncom novembra minuleho roku. Blikanie sa spusta pri aktivnom natacani svetlometov za vlhkeho, dazdiveho pocasia ale az po ubehnuti nejakeho kilometra. Takze tie kostry co som cistil to asi neboli. Ratam ze to bude asi poskodena izolacia na kabloch alebo nejaky blby kontakt na svetlomete. Skratka bude to asi niekde pod kapotou, v motorovom priestore, kam sa pocas jazdy lahko dostane vlhkost.



Může to být sice kdekoli ale podívej se na konektor elektroniky xenonů (pod aku - doufám že to tam je - bylo to tam ) - párkrát jsem řešil problém kablíky v lampě - skřípnuté po výměně výbojky - nedavno jsem byl svědkem předváděčky nějaké nanotechnologie - sprej postříkal holé kablíky + objímku se žárovkou a vrtačku a hodil to do nádoby s vodou , vrtačku strčil pod vodu a vrtal izoluje to dlouhodobě všechny spoje no neměl jsem čas a druhý den už tam nebyli a blbec jsem to nekoupil - mohlo to být zajímavé(nevzal jsem si ani vyzitku ani leták jsem blb) Ještě ta regulace napájení(na baterce) - ta řídí dobíjení a může na ní mít vliv vlhko.Pokusím se zjistit víc co to ještě způsobuje.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator