Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
Maty114
17.01.2016 21:35 - Re: Jak a proc jste zvolili C5? :-)
99
Moje cesta byla dlouha........doufam, ze nebudu nudit....
Chtel jsem auto co ma tyto vlastnosti.......
Turbonafta, nebot taham karavan a proto je benzin bezcenny...pro mne...ano V8 by byl OK ale to je jina......
Proto cca 350 N/m s rozumnou prumernou spotrebou kolem .........8 / 100 km, hodne mista na zadnich sedadlech,
vydechy klimatizace i na zadni sedadla, tempomat, sestikvalt, puvod mimo cr, rozumn najezd do 300tis km, cenovka
100-130 tis. kc......a hlavne aby se s nim jezdilo dobre moji zene, nebot s P307 ji neslo radit, nebot nemohla doslapnout
spojku na podlahu....opravdu jde ztuha......
Ja preferoval Alfa 156, jeste vice se mi libila Croma 1,9 Jtd 110 kw..... ergonomicky pro moje pouziti o hodne lepsi nez C5
Zena chtela Octavii II, nebo Passata. Sjezili jsme hodne, ja nehodlal jezdit VW koncern, zena Itaky, tak jsem hledl v Francouzskych vodach, P407 se mi nelibilo, ze na zadnich sedadlech neni skoro zadne misto, tak jsem koukal po C5........
To, ze nema vydechy klimatizace na zadni sedacky a mene mista n zadnich sedadlech kompenzuje fantasticky podvozek,
presne razeni, idelni prubech motoru s navaznosti na dobre odstupnovanou prevodovku.............
I zena je spokojena, i dokonce se sama nabizi, ze bude ridit, takze prozatim spokojenost....
Maty

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator