Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Problémy s topením v C5 III
jruze
15.01.2016 13:45 - Re: Problém s kúrením C5 III (x7)
U??vate?
matelko81 napsal(a):
Viem že téme kúrenia sa tu venuje veža diskusií ale ani v jednej som nenašiel popis môjho problému.
Prišla zima a začalo štrajkova kúrenie.
Krátko po naštartovaní ide z výduchov vlažný vzduch (asi práca el. špirály) kúrenie nastavené na 25C
cca po 5 minútach vlažný vzduch prestane a ide iba studený.... čo je zvláštne po 5 minútach jazdy mi ukazuje teplota oleja aj chladiacej kvapaliny prevádzkovú hodnotu, a to pri vonkajšej teplote okolo 0C
po ohmataní hadice od chladiča aj hadice od motora do kúrenia sú stále studené, celý blok motora je studený....
po 30 min jazdy motor teplý, chladič teplý a hadica ku kúreniu vlažná.... kúrenie nastavené na 27C a ide len vlažný vzduch, resp. po chvíli studený
raz po viac ako 1 hodiny jazdy kúrenie začalo fungova a v aute bez problémov sauna... po znížení teploty na 24C obidve strany zregulovali a držali teplotu
je na prívode vody do radiatora kúrenia nejaký ventil čo by sa mohol zadrháva ?
alebo nejaká spoločná porucha čo by ovplyvnila čidlá teploty? btw. baterku mám novú a po naštartovaní má 14,4V....


Podle mne tam nic není - voda se ti neztrácí,netlakuje to? jedině že by byl v okruhu vzduch(není ucpaná trubička odvzdušnění?)-na prvních RHR byl na komoře el.ventil obtoku-ten odcházel ale to myslím zrušili-nedával se u novějších a i tak to topilo.Zkusil bych to odvzdušnit a zkontroloval množství kapaliny.(nesetkal jsem se s tím)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator