Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zhasínání motoru / C5 III 2.0 HDi
63zdenda
15.01.2016 09:25 - Re: Zhasínání motoru / C5 III 2.0 HDi
U??vate?
Já se vám kluci divim, jedete do servisu, kde si s tím evidentně nevědí rady, můžou vám vyměnit půl auta a stejně na to nepříjdou, proč se nedomluvíte s Jardou, máte to oba kousek a možnost odhalení závady a také její odstranění, já to mám k němu 100km a také tam jezdím, když mám problém, také samozřejmě jezdím k Hanzovi, ale ten je dost omezený časem, jinak znalosti samozřejmě má, nechci vás někam tlačit, co třeba nechcete, třeba si počkejte, až se vrátí Jumep a absolvujte delší trasu, ale tyto závady opravdu od PC nejdou poradit, musí proběhnout diagnostika a někdo kdo se opravdu vyzná, je smutné tady sbírat vědomosti a radit ve značkovém servisu, co mají dělat, samozřejmě může to bejt přidřenej regulátor tlaku paliva, ale také to může dělat čerpadlo, vstřiky, tam je opravdu víc možností, proto nejde jednoznačné poradit, vyměň toto a mᚠpo problému, no a když mám možnost to zjistit, když servis do kterého jezdíte neví, tak proč tam nezajet, opravit to a ještě rozhodně za jinou cenu než ve značce, ale opravdu je to pouze na vás.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator