Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Zhasínání motoru / C5 III 2.0 HDi
hery
12.01.2016 23:09 - Re: Zhasínání motoru / C5 III 2.0 HDi
99
hery napsal(a):
to minimaxi: Jak jsi dopadl? už ti to nechcípá? Já mám obdobný problém..v servise vyměněno BSM a snímač otáček na klice a dělá to furt,..tedy chcípá to především na volnoběh.. tak se chci zeptat zda už to mᚠv pořádku a co byla skutečná závada. Ženská už šílí a odmítá s tím jezdit. Předem díky za odpověď.

Prosím, mohli by jste mi s tím někdo poradit? Je to C5 rok 2011 2.0. HDi, už fakt nevím co s tím..jsem bezradný vždy než nastartuji tak mi na budíku zůstanou svítit oranžové čerpadýlko a červená baterka, po té co to nastatuji zhasne nejprve baterka a po asi 5 vteřinách to oranžový čerpadýlko(co je hned vedle ikonky baterky)..Teď už mi to nově chcípá i za studena po nastartování.(má to takový divný zvuk-jakoby lehce rozklepaný když nastartuji) Jak jsem psal měněno bylo ve značkovém servise BSM a snímač otaček kliky. Najde se dobrá duše, která by mi řekla s tím?..Na diagnostice nic údajně nenašli PS: jo, když přidám plyn na pedále tak se otáčky drží a nedělá to pravidelně to chcípání) Ach jo, kdybych tomu aspoň trošku rozuměl...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator