Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

||
 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
Tridac
08.01.2016 18:32 - Re: Vzpěry pátých dveří / C5I/II break
99
Gigi napsal(a):
Kdo mi poradí jak se mění vzpěry pátých dveří c5ky. Byl jsem ve dvou servisech, a oba mi řekli, že to nikdy nedělali. To znamená, že když účtují hodinovku, tak to bude stát ranec. Při mém důchodě si to raději udělám sám. Díky za radu.

Dělal jsem to poprvé, laik a nikdy jsem to neviděl. Prohlédl jsem si zde na forech návod od Jumepa a pak jsem to rozdělal a potom dal dohromady. Vyndat je ven byla otázka cca 50 minut, dát je zpátky cca 30 minut se vším všudy. Sundat tapecírunk stropu až k madlům nad zadními dveřmi, ohnul jsem ho dolů a naprosto bez problému jsem se dostal k zadní straně vzpěr. Jen dvě věcičky, určitě musíš mít kleště na segrovky, rozevírací, to jsou ty co když je zmáčkeš tak se rozevírají a pružina je stahuje k sobě. A ta druhá věc byla sehnat slabounkou tyčku na přizvednutí zadní části vzpěr protože to je laborování trefit se s kužely do těch děr vzadu když tam není vidět. Ale jak jsem psal, od počátku do konce mi to trvalo něco přez hodinu a klidová práce nic složitého.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator