Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Relé žhavení / C5 I
gurney
05.01.2016 15:48 - Re: Relé žhavení / C5 I
99
no já jsem mezi svátky měnil turbo a při té příležitosti jsem se rozhodl vyměnit i žhaviče a jeden jsem uthnul respektive mi v hlavě zůstala ta špička tak jsem zkusil nastartovat jestli se tlakem nevytlačí a ani po deseti minutách nic. Tak jsem to starý tělo žhaviče vykuchal a natočil zpět (abych vrtákem nezkurvil ten těsnící kužel) a vrtákem 4,5 jsem odvrtal vnitřek té špičky a doufal že se trochu smrskne a tlak jej vytlačí ale nevytlačil, tak jsem začal odvrtávat vrtákem 5,0 ( měl jsem jen krátký tak jsem musel do hausspezi pro delší 14 kč) a postupně odvrtával a zkoušel nastartovat. nakonec ho to vyplivlo. Ale. u 2,0 hdi jsou žhaviče pěkně přístupný.
Ten starej vykuchanej žhavič už jsem nenašel tak jen fotečka žhavič vs vrták pro představu jak hluboko jsem musel odvrtávat než ho to vyplivlo. Teprve teď až začlo trochu mrznout se ukázalo že to žhaviči nebylo ale u Xantie mi odcházeli jak na běžícím pásu (vstřiky v p...) tak mě ani nenapadlo zkoušet zda na ně jde napětí.

Edit: jak tu někde psal Jumep s relé v 99 procentech problém není.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator