Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: LPG a C5
Stirius
05.01.2016 10:31 - Re: LPG a C5
99
Benál mi jel vždycky v pohodě +-. Vyměnili a pročistili mi plynové. Výměna 1k kus a čistění 500 za kus. Mně to zlobilo jak za studena, tak za tepla. Což je trochu zvláštní, protože za studena plyn nejede že... A ta hláška na KAT byla standard, potom už mi to hodilo i inoperative, přestal jet jeden až dva válce a musel jsem nastartovat znova. A zůstala mi hláška viset i když jsem najel x set km na benál, dokonce to sem tam i blbě pokopalo.

Než jsem to vyměnil a vyčistil, tak jsem komplet smáznul adaptaci v diagu, najel pár set km a pak s tím jel na plyn. Ale diag plynu neměl hlášenou žádnou závadu, nic. Vše bylo s chybami jen u benzínové diag. I tak byly plynové vstřiky v pr...

Tyto průsery mi to dělalo docela dlouho, zatím je to vše v pohodě. Ale možná příští rok zkusím zkontrolovat i vstřiky na benzínu, protože to auto rádo pokopává za studena, teď je to lepší, ale uvidím. Sání a všechno řešené asi 10x, takže už mi tam pak zbývají jen benzínové vstřiky.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator