Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
63zdenda
04.01.2016 21:29 - Re: dojmy z STK
U??vate?
jruze napsal(a):
Třeba napíchnou jí - a uvidíš jestli prošla a možná jí dají i protokol( ty to mᚠještě dobré - teď si vem jak bych to měl já když mám ty auta čtyři to než by to absolvovala tak ......) - no já myslím že budou muset ty data jdou prej někam online a kdyby se nesešli s STK tak mají asi po licenci.


Žena by neprošla určitě, poslední dobou si myslím, že má špatný soft, nebo centrální mozek lidstva.
Kdybys nebyl krkovička, jedno bys jí dal, měli by sme oba stejně a ubyli by ti starosti, vlastně by ti i ušetřila peníze za STK.
Mezi svátkama, když jsme jeli ze servisu, stavili sme se na STK že to protáhnem, všechny stanice měli přeplníno, lidi se začali bát nových úprav, tak to chtěli zvládnout ještě postaru, pak jsem stejně zjistil, že má ruční brzdu moc volnou, to by jim asi vadilo, ve službě jí tu ručku seřídím z kanálu, no a pak uvidíme, jak dopadne a jestli to na emisích budou dělat poctivě, nebo už vymysleli nějaký fígl. Bylo by to poprvé, co nám tam auta napíchnou, jezdíme tam už hromadu let.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator