Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: dojmy z STK
StevoH
02.01.2016 18:35 - Re: dojmy z STK
99
Tak na stk v ZM mi pribudlo par vrasok. "Svetla vam svietia dobre, urcite ich nemate nizko ale nevieme vam namerat otacky motora (cez baterku?!? ani cez odb2) takze mate neplatnu emisnu a tym padom aj stk, dajte si to do servisu, samozrejme nemozete s tym jazdit po ceste..." Namietky ze odb2 funguje im boli irelevantne (vy pouzivate iny druh, my mame specializovane a schvalene Ministerstvom SR ) ....neostavalo mi nic ine ako volat odtah do servisu....
Zachoval som klud, zavolal som teda do citroenu v NR (jumep ani jruze nedvihali ), ze kde moze byt chyba.... uistili ma ze chyba u mna nieje...co teraz, napadlo ma, ze sme obcas chodili na stk do NR(janikovce) tak som teda zavolal. Hned vedeli kolka bije...." Pridte k nam uz sme to riesili maju spatny pristroj nevedia co robia, tieto auta sa cez baterku nemeraju.....". Dosiel som do nr, zapojili odmerali, poradili (vyskusali aj odb -prekvapivo fungovala), dokonca znovu overili nastavenie svetiel aj ked som za to neplatil (samozrejme svietili nizko a mohol som si ich nastavit priamo na mieste spolu s technikom). Emisie prekvapivo velmi dobre, co ma tesi.
P.s. Cital som niekde tu na fore, ze niekde maju problem na stk s otackami ale necakal som zeby ma to postrehlo. Holt, uz viem kam chodit na stk. Stalo ma to kopec nervov, takmer dvojnasobna cena za stk a nebezpecna cesta 30km po vlastnej osi.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator