Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
jruze
24.12.2015 22:30 - Re: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
U??vate?
Hanz 397 napsal(a):
Mě hlavně v tom článku zaráží jedna věc,o které jsem už párkrát četl a pořád jí nějak nerozumím. A to jsem dělal docela dlouho (už teda před pár lety) sám emise...
Tou věcí je dvojí započítání koeficientu kouřivosti. K udané opacitě se totiž připočítával koeficient 0,5 , který se údajně započítával dvakrát,tudíž mi mou mizernou středoškolskou matikou vychází 0,5 + 0,5 = 1,0...
Tak jak je možný,že spoooooousta aut,vč. třeba už starý 2,2 HDi má korigovaný součinitel absorbce 0,51. To by, podle obyčejných kupeckých počtů vycházelo,že bez toho dvojího započtení koeficientu by mělo kouřivost - 0,49. A to by v reálu znamenalo,že vůbec nekouří,naopak ještě požírá saze z ostatních aut
Na mysl se mi vkrádá úžasná věta ze seriálu Monte Karlo ( .link. ): Vy si myslíte,že jsem kretén...


Na kolik ti jde vytočit motor na místě? A jakou kouřivost bude mít když jde jen do 3000ot ? ( a můžou si ..... je to origo)- tak to mám já

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator