Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
jruze
23.12.2015 12:14 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
U??vate?
tomee20 napsal(a):
presne o to mi ide ze to bolo zle cca 5 minut. uz ked to islo na diagnostiku autu nic nebolo (nepisalo na pristrojovke chybu) mozno keby som ho bol odstavil na 5 minut hned ako mi to spravilo tak mi to potom uz nezdochne ale hned sa to zriesi a ficim dalej len to bolo dost neprijemne ... a teraz ako uvazujem ked som siel v tatrach hore vrcholcekom spravilo mi to take ze sklblo autom ale nic nevypisalo a islo dalej tak som tomu neako nevenoval pozornost cca 500 km dozadu. teraz to bolo podobne ale uz vypisalo chybu. takze ked radi pekne a nic neni s prevodovkou nemam s tym zatial co riesit? inak este je neaka predzvest ze je na nej nieco na figu a daco odide? sklbanie myslim trhanie alebo podobne? cital som ze olej smrdi spaleninou tomuto nic nebolo ked sa menil len nebol cisty


Samo se většinou nic neopraví!!! Podle mne se to asi stane znovu - když elektronika ,,usne" tak potom najede znovu a většinou až do dalšího objevení závady OK (pokud není trvalá a nebo jí elektronika nezaznamená při načtení) a jak jsem psal na 90% to není záležitost AP.Pokud chceš mít jistotu udělej co jsem psal : zkontroluj svazky,kostry a vyměň snímač otáček na klikovce a BSM + diag a někoho co ví na co se má zaměřit a zkontrolovat.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator