Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
autodiag
21.12.2015 22:34 - Re: AUX,MP3,USB/SD,Bluetooth,A/V adaptéry/rozhraní apod.
U??vate?
jhonzatko napsal(a):
Taky si myslim, ze to nebude uplne trivialni. Nedari se mi totiz pro tenhle typ radia ani nalezt zadne redukce atd. ktere treba pro ostatni radia k dispozici jsou ...


noo ja kdyz do toho zacal delat CZ tak jsem si taky myslel ze je to v pohode a kdyz jsem na plosnaku vydel i konektory USAB,SPI a JTAK tak jsem rikal to bude parada..no neni uz jen proto ze tahle vec bezi na UNIXu krizeneho s QNX ma to 65Mb flash rozdelenou na 3 partitiony a kazda s jinym filesystemem,samozdrejme Read only a zapakovane ...USB,SPI i JTAG samozdrejme nefunkcni to je ta multimedialni cast ..zbytek ridi NEC V80


jhonzatko napsal(a):
Musim priznat, ze nejvic me mrzi absence streamovani pres BT ... na to jsem si docela zvyknul a bude ted slozity naucit se fungovat bez toho.


no mas moznost vymeny za RT6 pokud trvas na navi nebo RD45 (vyrobce pioneer),obe stream umi

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator