Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
tomee20
21.12.2015 09:01 - Re: Výměna oleje - automatická převodovka AM6 / C5 III
99
otazka. autromat am6 100 kw 2,0 hdi 2009. isiel som autom sklblo prevodovkou hodilo v 5 ke do nudzoveho na display hlaska prevodovka fault bla bla tak reku ok dojdem kludne 5 kou. no nie auto po neviem asi 1 km zdochlo gulal som sa zastal hodil P vypol kluc nastartoval. hlaska znova nudzovy rezim svietil chech engine prevodovka a protismyk prevodovka v 3 ke blikala funkcia sneh a sport. no tak som siel asi 2 km do roboty ze dojdem medzi tym 2x zdochlo. na diag nepise prevodovka nic len signal otacok motoru. v motore boli chyby
P0336 signal otacek motoru
P1671 - Tempomat, nekoherentní informace
- Trvale
P0337 signal otacek motoru
P0338 􀀐􀀃signal rychlosti motoru
P1607 informace o rychlosti vozidla
P2131 - Spínac omezovace rychlosti
- Elektrická závada

vsetko to boli sporadicke zavady. ked mi 2x zdochlo a zastal som nevedel som ani nastartovat. vypol som klucik pockal asi 2 minuty a uz to nastartovalo. rychlost pripisujem tomu ze auto zdochlo islo kvazi na zapalovanie bez motora preto tam mozu byt tie chyby aale mozno aj nie. ked auto postalo cca 5 min kym som ho dal na diag a dal som zapalovanie uz tam porucha prevodovky nebola ani nic nesvietilo teda predpokladam keby sa mi to stalo 1x a pockam 10 min tak vsetko funguje dalej. inak som nic nezbadal teraz ide vsetko ako ma. niekto sa stretol s niecim takym?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator