Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
jruze
16.12.2015 05:35 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
U??vate?
zhrado napsal(a):
Tá sviňa chytí vždy. Aj keď bolo - 25. Len to robí toto... A všetko čo mi napadlo som pozrel a je ok. Ostala len možnos, že sú ohnuté ojnice. Že som ich ja tĺk nepozrel keď som mal hlavu dole.... No neva. Chodí to takto už 120 tis km čo to mám a raz to takto zaveziem aj do šrotu


Baterka OK?Jinak ty ojnice by to být mohli příznaky to má jezdí mi sem jedno auto(tuším 8.let staré),přijel říkám mu AKU,nebo startér KO a on mám to od nova a takto to startuje od začátku a pořád stejně

A k tomu videu odemne? no nevím(nebo asi vím) - to jsem se ptal vážně!!! AKU nová,starter novej,vstřiky repas 1/2 roku(stejné od začátku),spotřeba +-7.2L/100Km , jedeto , táhá to , chyby žádný,hodnoty OK,na naftě problém není,filtry nové,žhavení OK,jednotky ECU - na dvě zkoušené stejné.- zima na to nemá vliv spíš naopak zima-chytne lépe - velké teplo také(přechodová teplota +5 - -1 stupně takto). (to podle mne co jsem dal jako OK najeto sto,toto najeto dvěstě, a třetí RHR- jeden vstřik horší hodnoty, čtvrté jsem nedal- to jsem chtěl jen ukázat start a byla by to asi provokace na identifikaci startu to má tři sta)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator