Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
jruze
12.12.2015 09:54 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
U??vate?
krocan napsal(a):
Ja si myslím, pokud pojistka odpojí cívku startéru, nedojde k poškození ani baterie, ani startéru. Proto tam ta proudová pojistka je.


Kde je proudová pojistka? C5I na cívku jde klíčkové spínání, C5 II spíná cívku relátko v BSM a nemá nic společné s motorem starteru - tan je spínán klemou v cívce a na cívku jde přímo kabel s + pólu AKU - pól je obal starteru. Ještš mne napadla kostra mezi karoserii a převodovkou.Nicméně si pořád myslím že může být problém na přepadech vstřiků - pokud to po prvním startu hned zhasne a opětovný start je okamžitý tak už zůstanou pod tlakem (motor se za tu chvilku nemůže ani trochu zahřát,zavzdušnění by to mohlo být,ale to čerpadlo zůstává po zhasnutí plné nafty(tam jsou zpětné ventilky) - to by neběžel hned po startu pěkně.A kdyby to měl být starter tak se napodruhý start neopraví.AKU by to být mohla i když mne biturbo chytalo i na hodně špatnou na max druhou otočku jen mi vypadlo servo - dal jsem novou a chytá v podstatě stejně jen nepadá servo.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator