Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
jruze
09.12.2015 00:08 - Re: FAP OFF netechnické povídání PRO A PROTI
U??vate?
najk napsal(a):
ja jsu laik a stačí mi zadat Vinko a vím jestli ho tam mám mít nebo ne... je otázkou jestli to budou umět 1. ledna, ale až to rozjedou, tak smolíček...... a kde ho stačí zadat??? víš dobře, že v Citroen service a tam pro TK nebude problém se dostat


Blbne mi počítač a román k tomu mi to smázlo a už teď nechci psát celé znovu - oni by rádi najeli na způsob rakušáků - někdy v dohledné době by měli mít mobilní jednotky a jak uvidí že auto hulí tak tě odstaví změří a jak nebudeš v normě tak mᚠsmolíka, na STK to zatím mohou jen fizicky - jinak na lince je dalších 8. kamer(online),které fotí předek,zadek,boky auta,+ musí nafotit vin a Km - vše odesílají online na ministerstvo dopravy(pod autem kamera není) - (foáky mají dobré rozlišení že vidí vše od vzorku pneu i ,,po nudli u nosu řidiče") na emisích obdobně. Jen jsem ještě psal že v HR jsem musel odstranit FAP (důvod závada) po návratu odstraněna a auto nekouřilo ani při prudké akceleraci,nehlásilo chybu , měřené hodnoty údajů ohledně FAP jak mají být. další příklad je RHR bez a s FAP origo - můžu říct že ošklivka nezakouří(je bez -origo) narozdíl od xx aut s origo FAP. je to od celkového stavu motoru. Dokud budou mít to co mají nemuseli by na to přijít - pokud dotáhnou výhružky do konce bude hůř. Na vyšší výkon také nemají zatím zařízení.A další : jak chtějí měřit emise na jednotce(autu s jednotkou) která má nastaven omezovač (origo) na místě - tudíž na emisích na max 3000ot ? když se měří emise při přeběhovích otáčkách?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator