Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Akustická signalizace zapnutí pásů
Luki_C5
08.12.2015 16:50 - Re: Akustická signalizace zapnutí pásů
VIP
Mikra napsal(a):
No, nějak se mi zdá, že žádný problém není. Možná záleží na výbavě, nebo na modelu auta, ale mě to takhle funguje od začátku. Tzn. - když někdo nasedne a nepřipoutá se, tak akustický signál není, je jen oznámení na displeji, že někdo není připoutaný. Ten nápis za chvíli zmizí a můžu spolujezdce vozit nepřipoutanýho celý den. Pokud se ale někdo rozepne za jízdy, tak to už začne hlásit i zvukově a pořád se to zesiluje, až je to nesnesitelný a donutí mě to zastavit a otevřít dveře, nebo se spolujezdec musí znova připoutat. A stejný je to i se zadníma sedačkama. Prostě akustika je jen při odpoutání za jízdy. Spolujezdcova sedačka má na víc zátěžový spínač v sedáku, takže když si nikdo nenastoupí, tak mi spolujezdce nehlásí jako nepřipoutanýho, ale hlásí jen nezapnutý pásy zadních sedadel.

Toto je nastavenim v diag. Za normalnich okolnosti je vizualni i akusticky hned jak se rozjedes a vahovy cidlo pozna ze tam nekdo sedi.
Asi to mas vyple a nebo nastavene jen na vizual.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator