Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Neoriginální autorádio do C5 III
eisy811
07.12.2015 22:39 - Re: Neoriginální autorádio do C5 III
Za?iato?n?k
Ziadna taka appka neni u citroenu To skodovka aspon nieco vymyslela a ma ale to sem nepatri...
Sygic je podla mna naj, este zgustnem igo. U toho sygicu konecne pridali moznost prehravania povelov cez ten bluetooth, je to s podporou protokolu HFP, no u mna to akosi ide iba ciastocne. Zvazoval som hodit tam nieco s androidom, lenze... Vsetko to ma biedny procesor, RAM, ziadna podpora a tak by onedlho to bolo v pase, nakolko novsie verzie sygicu su nekompatibilne so starsimi verziami androidu a zrovna tak aj mapy. Este tak moznost zrkadlenia, no to si teda tym moc nepomozem.
Original navi by som z tychto dovodov pretrpel, ale ceny RT6 su fakt zas dost vysoke. Zadavat ciele cez koliecko... To asi fakt uz nie. Keby ze navi mam uz v aute a necestujem casto, tak koliecko sa da prezit, ale to neni moj pripad.
Navyse, mam bezovy interier, takze zohnat to vo farbe bude asi kruty oriesok.
Cital som anglanske fora, je tam nejaky srb (?) co nahodil do svojho auta tu RT6 (MyWay), napriek jeho technickej zdatnosti nejake problemy riesil snad rok... Ironiou je, ze to kupoval z polska , ebay je v tomto proti poliakom (allegro) predrazene...
Takze asi na to zanevriem a budem sa obzerat po el. sedackach

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator