Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
63zdenda
04.12.2015 17:48 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
martinrx napsal(a):
Letos to bylo peklo i v tom světlém interieru že jsem musel ač nerad nechat i zatmavit okna. Je fakt, že těch světlých je hodně málo, což nechápu - třeba Volvo je má každé druhé auto....
Jinak se o něj nestarám víc než obvykle - jednou za rok natřít přípravkem a je to - špína se na tom nedrží. Ale já mám teda šedé - bílé jsem ještě neviděl.


Ono záleží jaký typ Volva a ta kůže v nich má úplně jiný povrch, zrovna Volvo ho má neklouzavej, je hrubší.
Kamarád vlastní XC 90, když sedneš na sedačku, tak neklouže, já když tam položím tašku s nákupem, jako když jsem to udělal poprvé, téměř okamžitě se sklouzne na zem.
Vím to z toho důvodu, že než to auto koupil, chtěl si prohlédnout a ohmatat tu kůži, žena pracuje ve firmě, kde se vyráběji tyto kožené potahy do aut, donesla všechny vzorky přímo pro to XC 90 které vyráběji, bílá tam nebyla ani jedna a kůže úplně jiná, než mám já v autě, materiálově, můžu se jí pak zeptat, kolik vyrábějí světlích a kolik tmavších.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator