Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Ostřikovače světel / C5 II
eisy811
24.11.2015 22:04 - Re: Ostřikovače světel / C5 II
Za?iato?n?k
Mal by som jeden dost specificko-technicky dotazpre tunajsiu elitu
Na X7 (neviem ako na C5 I a C5 II) sa ostreky svetiel zapnu zakazdym, ked svetla svetia. Ostrekne celne sklo a 2x svetla. Potreboval by som vediet, kde sa da najrozumnejsie zobrat signal od tej packy (myslim tu pod volantom) a zaroven by som rad vedel, ze co riadi tie ostreky svetiel. Ak by to bola BSI, tak to by bolo fajn, len potom vediet na ktory pin ide povel od packy a potom z ktoreho pinu je napajany ten motorcek ostrekov svetiel.
Este jeden detail... Ostrek toho celne skla je tak trochu automaticky, co je pre mna tak trosku na skodu. Nie vzdy mam po ostreknuti celne sklo ciste, no dalsi ostrek zas spusti aj zmes na svetla, co je plytvanie.
Chcem spachat nieco jednoduche, lacne, co by riadilo ostrek svetiel na zaklade poctu ostrekov celneho skla, no naj by bolo, keby sa dal ostrek svetiel tiez vynutit pri dlhsom podrzani packy... Spachat by sa to malo dat aj do nejakej malej krabicky, hoci aj na pavucinu.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator