Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Účinnost posilovače řízení / C5 III
robo
24.11.2015 16:54 - Re: Účinnost posilovače řízení / C5 III
99
ak mozem moj nazor
z fabriky dostanes vyladene auto ktore kladie prijemny odpor volantu a aj sa vracia do 0. moja domnienka je ze geo je zostelovana na konec tolerancie zbiehavosti 10min-kolo kladnej zbiehavosti. volant sa vracia ale kladie aj odpor. /a dezen javi znamky nadmernej zbiehavosti , ostane drsny na krajoch. je to prijemne. kladie umely odpor nie velky.

ked geo je preladena skor do na opacny koniec teda k 0, tak
riadenie sa nevracia uplne , ostava tak jemne visiet. ale chodi to uplne lahucko, hlavne jemne natacanie. so vzrastajucim otocenim volantu vzrasta aj odpor. Na dialnici to ma tiez svoje plusy-minusy najmensi pohyb volantu a auto hned kdesi taha, ked sa ho takmer nedrzis ide sam rovno. ked das do jemnej tiahlej zatacky tak volant povedzme do 0.5cm od stredu sa nevracia a auto vykruzi samo zatacku. A musis volant vratit do 0. toto by reprezentovalo city rezim na GP, ktore som tiez mal svojou lahkostou. no a nezere dezen
Ja chodim po dialniciach ako ze ho drzim dvoma prstami lavej ruky a mikropohybami riadim smer. ja viem nemal by som
neviem co je lepsie ale podla mna toto vracanie volantu ovplyvnuje geo. /jedna vec je zbiehavost ale este aj tie odklony hraju rolu
opisujem podla seba, netvrdim to ako na 100percent

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator