Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Účinnost posilovače řízení / C5 III
voloda007
23.11.2015 20:28 - Re: Účinnost posilovače řízení / C5 III
99
Zdravím, budu pořizovat nové (jeté) auto a C5 III je zatím hlavní favorit. Jsem vozíčkář a v současném Grande Puntu mi max. vyhovuje pro někoho až otravně vysoký účinek posilovače (tušim elektromechanický). V autě mám moc hejblátek na ruce (spojka, brzda a plyn), tak je "přeposilování" super. V tomto vláknu píšete, že nastavit účinek u některých C5 III nejde.... netušíte někdo jak je na tom model s 2.0 16V v benzínu r.v. 2009 a mladší? Nebo jestli se u nějaké motorizace C5 III (klidně i diesel) dá říct "ano... u tohoto motoru je možné posilovači přidat na účinku"? A ještě jeden dotaz ke vracení volantu. Docela se tu píše, že volantu se nechce moc vracet... opravdu je to tak špatné, že např. při výjezdu z kruháče je potřeba volantu pomoci, aby se vrátil na střed? Neotravoval bych, ale já když vlezu do bazaru, tak si auto projedu max. očima. Takže chci tímto předejít, že po namontování ručního řízení zjistím, že to nebo tam to je naprd a neřešitelné. Díky moc.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator