Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
RimmerCZ
22.11.2015 23:06 - Re: Koupě Citroenu C5
U??vate?
Pedro napsal(a):
Pánové, mám na vás dotaz. Jelikož rodina potřebuje druhé auto, tak se ohlížím po C5. Zajímá mě vᚠnázor na toto auto .link.
Byl jsem si ho prohlídnout v září, bazarmajster mě 2km svezl. Je to z itálie a není k tomu žádná historie. Auto vypadá slušně ale co jsem si všimnu,l takmná ošoupanou rukojed madla dneří, volant je také trochu ojetý. V říjnu jsem jim napsal email, že mám ke koupi toho auta podmínku
-pořádnou zkušební jízdu
-návštěvu servisu Ricar ve Staré Vsi za učelem prohlídky vozu a provedení diagnostiky.
Servis je cca 20 km od bazaru což by byla ona zkušební jízda.
Borci se ale ani neozvali. Udané km se mi nezdají, poněvadž na mé X2 mám cca190t. km a volant je v lepším stavu jak v té C5, a to ta X2 bude mít určitě najeto víc (podle všeho tam asi někdo už stočil km).
Když se podívám na bazary v D tak za ty peníze tam takové auto nekoupíte. Jedině takové, co má najeto 300 a víc.


Nevim jak ricar, kdysi jsem tam jezdil tak cca 5 let zpet a nemeli poradnou diagnostiku. Takze jsem tam prestal jezdit a vozim to jinam. Treba uz maji, je nutno se zeptat. Zjisti si nejprve VIN a zajdi do Citroenu poprosit at se ti kouknou na servisini historii.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator