Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Xenon, halogen - výhody, nevýhody, apod.
eisy811
21.11.2015 20:38 - Re: Výměna výbojek - přední xenonová světla
Za?iato?n?k
robo napsal(a):
no aj mne to svietilo naprd, ako som vravel sme to dvihli, nikto mi este nikdy neblikal ze by som ho oslnoval , som som bol pri merani a dvihli sme to na hranu. vravim, daj si to pozret, 5 min zalezitost. ked ma napadne, urobim nejake nocne fotky z cesty[dosvit, luce ] aby si vedel porovnat. ja mam r.v2013, 44tkm , jazdy na xenony mozno 10-15tkm


Nie, dvihat to urcite nechcem, kedze tym by som este viac zhorsil situaciu, myslim, ze mi to svieti akurat, urcite nechcem oslnovat. Ak by som dvihol, este sa tym zhorsi svetelny pomer na vozovke. Nemam problem s dosvitom, to mozno by som rozmyslal ich mierne sklopit, nech je silnejsi svetelny luc pred autom, na ukor dosvitu do dialky.
Inak, co si sem postol tie fotky... Mam doma aj postarsiu Fabiu (r.v. 2007) a musim povedat, ze ona ma skvele svetlomety, na to ze su tam H7-micky, svieti vynikajuco. Co sa tyka nasvetlenie tych reflexnych tabuli, tak osobne mi to skor vadi, ked je noc tabula koli nasvieteniu doslova oslnuje...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator