Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a výpis chyb
jruze
11.11.2015 00:06 - Re: Lexia a výpis chyb
U??vate?
marcel C6 napsal(a):
ZHAVIM!!!

Neznasam tieto "mudre" zariadenia. Ked som to meral prvy krat tak som rozpojil konektor na zhavice vtedy tam napatie nebolo. Neviem preco ale dnes som prepichol kablik a zhavice som nechal zapojene no a pozrime sa: 13,7 V hned po starte aj zo starou riadiackou. Neviem ako to presne funguje, ale evidentne to nezhavi po zapnuti kluca do prvej polohy ale az po nastartovani...
jruze - co je "tert", ci su origo tie zhavice netusim dal som tam Beru 11V odpor si uz nepamatam ale porovnaval som ich s tymi co tam boli a az na zrejma sarzu boli rovnake... Tu chybu sme vymazali a po nastartovani bola tam. Otacky si presne nepamatam ale mam dojem ze tam bolo 630 kod chyby je P1351.

Ako som napisal ZHAVI a to mi staci kedze sa zalomili dva zhavice a co to som aj polamal vymena 5 ks zhavicov na na moj vkus vysla vela penazi na to aby to potom nefungovalo. Kedze mozem novu riadiacku co som kupil vratit usetril som 50 ecok a pojdem si za to dat urobit update riadiacky...

Dakujem za pomoc, hlavne Petrovi...


Tert=start (blbej překlep) a žhavky by měly žhavit až po startě - myslím že už jsem to tu psal.některé žhavky mají trochu jiné hodnoty a potom to může blbnout.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator