Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a výpis chyb
marcel C6
10.11.2015 19:07 - Re: Lexia a výpis chyb
99
ZHAVIM!!!

Neznasam tieto "mudre" zariadenia. Ked som to meral prvy krat tak som rozpojil konektor na zhavice vtedy tam napatie nebolo. Neviem preco ale dnes som prepichol kablik a zhavice som nechal zapojene no a pozrime sa: 13,7 V hned po starte aj zo starou riadiackou. Neviem ako to presne funguje, ale evidentne to nezhavi po zapnuti kluca do prvej polohy ale az po nastartovani...
jruze - co je "tert", ci su origo tie zhavice netusim dal som tam Beru 11V odpor si uz nepamatam ale porovnaval som ich s tymi co tam boli a az na zrejma sarzu boli rovnake... Tu chybu sme vymazali a po nastartovani bola tam. Otacky si presne nepamatam ale mam dojem ze tam bolo 630 kod chyby je P1351.

Ako som napisal ZHAVI a to mi staci kedze sa zalomili dva zhavice a co to som aj polamal vymena 5 ks zhavicov na na moj vkus vysla vela penazi na to aby to potom nefungovalo. Kedze mozem novu riadiacku co som kupil vratit usetril som 50 ecok a pojdem si za to dat urobit update riadiacky...

Dakujem za pomoc, hlavne Petrovi...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator