Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a výpis chyb
marcel C6
10.11.2015 12:02 - Re: Lexia a výpis chyb
99
Tak som volal do jedneho z NR origo. citroen servisov, a natrafil som na celkom ochotneho servisaka. Ci to vedia urobit zistia az ked tam pridem a napichnu to. Cena nie je az taka hrozna (40€). Len pre zaujimavost kolko to stoji inde?
Povedal som chlapikovy preco to potrebujme a povedal, ze ta chyba sa objavuje v 90% autach a stanovisko ktore dostali od PSA je, ze chyba sa objavi ked sa startuje prilis rychlo. "Rychlo" znamena skor ako zhasnu vsetky kontrolky na pristrojovke. Hovoril, ze v PC nestihne prebehnut komunikacia a potom hodi tu chybu (alebo tak priblizne). Jo a este mi povedal, ze update riadiacky na to nepomoze. Vraj to nemam riesit pokial to startuje, tak to riesia aj oni...

V zasade som s ich stanoviskom OK, az na to, ze diagnostiku sme robili aj predtym a doteraz to tam nebolo, a kedze som predtym jazdil s XM-kom ktore zhavilo ca 20 sekund mam zvyk vzdy pockat nikdy netocim kluc hned ...

Tak neviem asi tu novu riadiacku vratim a pockam pokial poriadne prituhne...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator