Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Lexia a výpis chyb
marcel C6
09.11.2015 13:10 - Re: P1351
99
nazdar,

nechcem zakladat novu temu, tuto mi naslo ked som hladal "P1351", to je chyba kt. mam po vymene zhavicov na C6-ke. Kupil som aj novu riadiacku/rele a chyba stale ostava. Auto sice startuje, no kontrolka pri starte nezasvieti. Nie som si 100% isty, ale mam dojem, ze pred tym ako som sa rozhodol menit zhavice minimalne preblikla vzdy. Robil som aj test cez diagbox a rele cvaka (aj stare). No myslim, ze mi to nezhavi...a vzdy po starte sa zapise chyba P1351
Mate niekto typ co by to este mohlo byt?
"hruby plus" do riadiacky som pozeral aj poistku "F5". kable od riadiacky po zhavice tiez OK...
Este ma napadlo, ze sme nevymenili vsetkych 6 zhavicov, lebo dva sa zalomili a tak sme posledny nemenili, je tak uzastne schovany, ze by som toho musel vela rozoberat keby sa zalomil. Merali sme ho a ma rovnaky odpor ako nove zhavice tak sme ho tam nechali...

citam to sam po sebe a iba pre ujasnenie tie dva zalomene sme vytiahli a teda 5 kusov je novych...

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator