Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
Delict
08.11.2015 17:54 - Re: Koupě C5 II 3.0 V6
99
C5 je podla mna ekvivalent XM, s tym ze na sport mode je tuhšia (slovo tvrdšia mi nesedí)
Hydraulika sama o sebe sa správa ako degresívne pruženie, tzn to plávanie je obmedzené v určitom zdvihu

Na mojom prvom BX GTi 16V s klasickými gužami som letel 230 a nemal som najmenší pocit žeby auto uletelo, alebo žeby sa rozplávalo.. zato v audi coupe so šport pružinami gumy pištali ..na hrbolatej ceste kde bežne prášim 110 na citróne , tak zadok odskakoval ako šialený..viac ako 80 som si nedovolil.

C5 mi už taká svižná nepríde..čokolvek s hmotnosou nad 1t proste pre mna šporák, ani trhač asfaltu nieje.

Veliká škoda že sa nerobila C4 s hydrou..mala jeden pekný 177k motorček.. rovnako Xsara VTS 167k a rovnako BX 16V s 160k

P.S hupavost nieje riešena kvoli crash testom, pri brzdeni auto vždy kompenzovalo výšku už od čias DSky , v SPORT mode jednoducho sú odstránené "extra húpacie gule" kvôli lepšej odozve podvozku, z auta sa tak razom stáva v zákrutách BXo a hlce ich aj ked o dos ažšie BXo..

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator