Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Koupě Citroenu C5
LiPa
08.11.2015 13:13 - Re: Koupě C5 II 3.0 V6
99
Ještě jednou díky za odpovědi, pokusím se reagovat na všechny najednou:

- Zbyňa: rozcestník jsem prošel už dřív a všeobecně mám nejčastější problémy s C5 načtené, šlo mi spíš o zkušenosti s touhle motorizací a touhle AP, nicméně díky za tip

- Danielpet: na tu Lukiho C5 už jsem se v inzerátech díval. Sice by mi víc seděl liftback a cenu jsem si představoval okolo 100k, ale na druhou stranu pokud je v tom stavu, jak Luki_C5 píše, nemuselo by se na ní třeba 2 roky sáhnout...

- Delict: v Citroënech s hydraulikou jezdím od roku 2000, tehdy to byl BX 19 TRi, pak měla manželka BX 14, no a potom už následovaly dvě třílitrové XM. Tím "sedět jako přibité" jsem myslel to, že se středními koulemi z CX se XM houpe už poměrně hodně a ono vletět s rozhoupaným třílitrem do zatáčky a ještě v ní potkat kamion, to by si nejeden vyrobil rallye proužky na trenýrkách... Proto jsem nechtěl "comfort" koule k pístnicím, protože pak je to auto měkké pořád, ale větší středové koule na nápravy, které v krizovce H-ventily odpojí a auto může fungovat ve "tvrdém" sport režimu. O C5 se právě všude píše, že - až na C5 III - je to nejtvrdší Citroën s hydraulikou a já se rád houpu, tak proto se ptám

- jruze: matně si vybavuju, že před pár lety jsem tuším v nějaké diskuzi na citroeny.cz četl cosi o tom, že dát koule ze starších modelů na C5 je problém, jen už si nevybavuju proč a ten příspěvek bohužel nemůžu najít.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator