Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Brzdová kapalina - odvzdušnění brzd
Tridac
03.11.2015 07:56 - Re: doplnění brzdové kapaliny
99
Juras555 napsal(a):
To nemusí být vždycky pravda, stalo se mi to už taky. Najednou se rozsvitila kontrolka kapaliny, po doliti a kontrole zjištěno že to mizí pravým zadním prasátkem. Brzdilo to pořád stejně a nic se nezavzdušnilo.

Ono to chvíli trvá než se dostane vzduchová bublina do blasti rozvodu nebo pedálu, pak je konec s brzděním velmi rychle. Někdy týden, někdy měsíc. Potíž je v tom, že se to stane vždy v tu chvíli, kdy to nepotřebujeme a brzdy najednou spadnou na podlahu a je hotovo.
VŽDY, jakmile začne klesat kapalina rychleji, napřiklad 1cm za měsíc, řešit, hledat, zjistit problém. Tady to je zařízení, ve kterém se nevyplácí čekat a oddalovat. spousta lidí i nuvědomuje stejně jako s gumama, že to je to jediné, co jim dokáže zachránit život. Přesto opravu oddalují, mají brzdy ve stavu jakém je mají. Potm už nemá cenu říkat, ale já. jsem myslel .....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator