Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: c5 II a RT4
filipxec
01.11.2015 10:04 - Re: c5 II a RT4
99
HELLMUT: Asi jsem se špatně vyjádřil. Mít možnost přehrávat jak JUKEBOX tak USB. Zároven je mít v nabidce MENU pristroje. A zároveň to samozřejmě u mnoha rádií jde. Je to funkce DUALZONE: typicky tatínek poslouchá vpředu CD či rádio a děti vzadu koukají na pohádky. Každý pár repro hraje jiný zdroj. V praxi se zadní zdroj přeměrovává do sluchátek.

johny.m: Už týden skenuji fora po celé Evrope. Díky johny.m za info. Začíná mi to zaklapávat Ja jsem radio měl venku, když jsem opravoval ventilátorek chlazení rádia. Nevzpomenu si ale kolik konektoru jsem pripojoval (bylo jich hodně). Proto jsem měl za to, že JUKEBOX je nějaké externí zařízení.

Takze ted asi udelam to, ze
1) zjistim SW verzi, pripadne nahraju 8.20 (existuje i 8.31, k nemu nemám mirascript)
2) mirascripem v03.61 povolim USB (melo by se objvit v MENU)
3) vrazim tam tenhle kabel a vytahnu ven USB (.link.
Pokud má přístroj Bluetooth, měl bych ho tím získat také, je to tak?

Pak se pustim do map. Musim jeste nastudovat, jak konkretni kroky provest.
Jestli se v necem pletu, tak mě opravte, budu vděčný za asistenci. Až to udělám, zkusím to sem popsat. Nenasel jsem to nikde shrnuté. vyzobávám informace z netu z obrovského množství blábolů. Je těžké to třídit a nerad bych si umrtvil radio.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator