Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Divný zvuk převodovky při pouštění spojky
Ferro
30.10.2015 09:48 - Re: Divný zvuk převodovky při pouštění spojky
Za?iato?n?k
Jelikož jsem po pročtení všech vláken k problematice prokluzu spojky nenašel vhodnější, tak využívám tohoto.
Kolegové a znalci, prosím o radu a pomoc.
Při koupi vozu před 3mi lety jsem byl překvapen, že spojka vystavuje poměrně vysoko při horní úvrati pedálu a předchozí majitel doložil, že ji měnil v cca 120.000 km. Dnes má auto cca 190.000 a spojka začne vystavovat již po sešlápnutí pedálu o méně než 1cm. Odvzdušnění nepomohlo, tak se připravuji na výměnu a sháním levné a kvalitní řešení. Kdysi jsem někde na webu vyčetl, že jeden vyobce ND dodává spojkovou sadu v bronzové patině přítlačáku s životností cca 50.000 km - té bych se chtěl vyhnout, ale nemohu to zpětně dohledat. Neví někdo o jakého výrobce jde, popř. značení ??
A ještě jeden dotaz.
Při projíždění webu jsem našel od jednoho výrobce i 3 sady, které byly určeny pro mou C5 2,0i 16V, tak som z teho vožaaký zmetěný. Mohl by mi někdo prosím poslat z katalogu výrobce číslo ND dle mého VIN: VF7RCRFJC76645041? A číslo spojkové sady, nebo dle jednotlivých komponent.
Za ochotu a pomoc předem děkuji.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator