Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nesprávná výška podvozku / C5 III
tomee20
27.10.2015 19:44 - Re: aka ma byt vyska v predu citroen c5 III + buchanie s predu akoby ulozenie + vyteceny predny tlmic
99
ok inak. auto som uz videl ostanme pri tom ale takyto citroen este nie. mam tam hydro perovanie a nie tlmic ok. ked vbehnem do jamy buchne mi vrch. ako by ulozenie pri normalnom aute - ano neni tam. nestretol sa niekto s niecim spolocnym? tecie mi stade olej - z vrchu asi cele to je zamazane. ked som kupil auto asi mesiac netiekol - je cerstvy. pripajam foto mojich pasti lebo podla mna je predok vysoko ale mozno nie posudite. a olej v prevodovke. ok vravim auto som uz videl teplota oleja 60 stupnov vylejem nalejem dam rychlosti toto nepreberajme ide o to ze neaky dobrak to predomnou utiahol aby nieco nekaplo a nemal asi normalny kluc ... - to som nechcel riesit bola to len pikoska a moja smola. takze chcel by som poprosit posudit vysku takto to az tak nie je vidiet zozadu sa mi to zda viac ze je zadok nizsie a predok je vysoko. mozem to zajtra cvaknut a co teda s hydromenicom da sa to neako nieco opravovat alebo riesit vymenu?

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator