Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Chiptuning
eisy811
26.10.2015 22:39 - Re: Chiptuning
Za?iato?n?k
No, citrona chipovat asi nebudem. Neviem, ale mam dojem, ze je asi malo skusenosti, aspon tak nejako som presvedceny.
Ale zo svojej skusenosti s chipom mozem povedat, ze mi to bolo fajn a asi ani na motore sa to nejako nepodpisalo. Ano, je to koncernove, ale na ten motor som nemusel sahat, teda okrem vymeny oleja, filtrov, 2x rozvody a 1x retaz s napinakom (v ramci prevencie). Dnes ma cca 300 000 km, z toho cca 200 000 km s chipom a drel som ho na dialniciach. Nijake setrenie, pravidelne vytacanie do omezovaca (mrchu jednu bolo potrebne tocit a tocit), 140-160 km/h bezne, priemernu rychlost na trasach dlhych 2000 km som maval cca 118 km/h. Lenze motor jednoduchy, spolahlivy, preto som sa nejako nebal upravy. Avsak priznat musim, ze ta uprava nebola nejake max, bola to skor "optimalizacia" pre moje potreby. Spotreba??? Tak ak ludia tvrdia, ze im isla dole, tak zas mne isla hore asi o pol litra a to som do auta dal aj dlhsiu prevodovku... Keby to auto bolo tihsie a lepsie odpruzene....

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator