Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
jruze
18.10.2015 18:13 - Re: Nestartuje / C5 I 2.0 HDi
U??vate?
Lucassco napsal(a):
Cus, mam C5 l 2.0HDi 2002, manzelka jela vecer do prace a vsechno slo normalne, rano chtela odjet a nenastartovala. Motor toci jako o zivot ale nechytne. Myslel jsem, ze to bude zhavicima svickama, vymenil jsem je za nove ale je to stale stejne. Zkusil jsem vyndat a nabit baterku, porad stejne. Zkusil jsem nastartovat pres kabely a po dlouhem toceni ( cca 20 vterin) auto nastartovalo. Nechal jsem to byt, odpoledne jsem chtel nastartovat a auto opet chytlo normalne. Jel jsem s nim na nocni a rano to same, auto proste nestartovalo, takze opet kabely a zase po dlouhem toceni auto chytlo. Studene proste nenastartuje, kontrolky v pohode, zhaveni hnedka zhasne.....co s tim?


Nejde od PC - žhavky??? každý hledá chybu tam kde není - ty to nedělají nikdy. Buď vstřiky nebo vys.čerpadlo,snímač tlaku (samozřejmě za předpokladu že je funkční podávací čerpadlo a je tam nafta - to předpokládám zkontroluje každý sám před přízpěvkem) - to čerpadlo je po zapnutí klíčku slyšet

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator