Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
jruze
18.10.2015 00:27 - Re: Silentbloky ramen přední nápravy / C5 III
U??vate?
eisy811 napsal(a):
Trosku nechapem, neviem o co ide, ale nemam z toho dobry pocit… Da sa povedat, ze ten srob som niekde stratil, ze sa sam vyklepal??? Zatial som v tom, ze to niekto odflakol, ze ho stratil a tak to nechal len na dvoch . Aj ked neviem ako sa to mohlo povolit, ked stredny bol volny a dalsi zatiahnuty pevne. Zatial tam mam srob z kolesa, no budem to musiet vymenit, kedze na nom je konus, co sa mi teda nepaci. Inak, 2 sroby M12 s jemnym stupanim a jedna 8-cka mi pride ako celkom slusne dimenzovane uchytenie toho capu. Musim pozriet ci sa da kupit ten srob samostatne, lebo v sade s capom to je asi cez 100€.


Jak jsem psal vilous stratil dva a třetí se nemohl vytočit celej páč mu vadilo rameno a ten čep se otoči v ose toho posledního šroubu a neodjel pomalu ani od stojanu na pumpě na parkoviště.šouby budou mít ve značce samostatně(ale skladem asi ne ) - tohle se stát ve 150. tak to auto by šlo asi podruhé na boudu - proč tam bylo poprvé nevím - jen že to bylo celě stříkané a a kytované (na tom autě byly origo snad jen dva díly- podle měřáku laku)

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator