Jméno
Heslo
Trvale přihlásit 
Nová registrace
Èesky English
Vyhledávání
Rozšírené ...

 

 Zobrazení samostatného příspěvku / Diskuze: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
Mikra
05.10.2015 15:20 - Re: Jaké auto v budoucnu místo C5 ?
99
Nechápu, jak někdo může chtít přesvědčit druhýho o opaku jeho přesvědčení. Někdo kombi nevyužije, jiný bez něj nikam nedojede. Proč to tu pořád probíráte a snažíte se ostatním vysvětlit, že jen ta vaše pravda je ta pravá. Tady neexistuje ani náznak univerzální pravdy.
Já nestavím, ledničky nevozím, jezdím 80% sám, ale občas musím naložit 3 - 4 šedesátikilový hafany a odvézt je někam. Mám kvůli tomu mít 2 auta?
Vašek bez kombíku nemá kam dát vozík. Má snad kvůli tomu mít vlek?
Prostě kdo chce kombíka, má ho a ostatním je prd po tom, o kolik má větší kufr. Kdo chce limuzku, má ji mít a nikoho nemusí zajímat, jak se dopraví na dovolenou, nebo jak si poradí s ledničkou.
Povzdech, že C6 je super, ale bohužel není v kombíku, to je přece naprosto pochopitelný. Já bych taky C6 chtěl, ale co s rafanama? Tak holt si jen povzdechnu, že je to škoda a nečekám, že se na mě sesype horda zabedněnců, která mi bude rvát do hlavy, že kombíky jsou na prd. Já vím, proč ho potřebuju, tak pro mě na prd není.

  
Uživatelé online  
Nejnovější příspěvky  
Inzerce  
Obrázky  


Š 2007-2017 :: by c5club,optimalizováno pro rozlišení 1024x768, Firefox, Kontakt/Administrator